Lískové ořechy tříbarevné
  • Lískové ořechy tříbarevné

Lískové ořechy tříbarevné

12870

Máte chuť na sladké, ale čistá čokoláda pro vás není to pravé ořechové? Zkuste tuto variantu, kde naleznete lísková jádra v jogurtu, mléčné čokoládě a v karamelu. I ten nejmlsnější jedlík si vybere a co mu nebude po chuti, může se rozdělit s ostatními "u sáčku".

Země původu: Česká republika, Velká Británie

45,00 Kč
Cena za kg: 450,00 Kč
(cca 100 g)
Skladem

Složení:

LÍSKOVÁ jádra v jogurtu 33,3% (poleva s jogurtovou příchutí 74% (cukr,plně ztužený rostlinný tuk (palmový,SOJOVÝ,řepkový,olej z máslovníku),sušené MLÉKO,sušený JOGURT 2%(MLÉKO,jogurtová kultura),sušená SYROVÁTKA (MLÉKO),regulátor kyselosti: kyselina citronová,emulgátor: SOJOVÝ lecitin,aroma),jádra LÍSKO-VÝCH OŘECHŮ pražená 18%,leštící směs (tapiokový škrob,cukr,leštící látka: šelak,kokosový olej, regulátor kyselosti: kyselina citronová,konzervant: kyselina sorbová)).

LÍSKOVÁ jádra v mléčné čokoládě 33,3% (LÍSKOVÁ jádra pražená 19%, mléčná čokoláda min.74%(cukr,kakaové máslo,sušené MLÉKO,kakaová hmota,rostlinné tuky(palmový olej,olej z máslovníku,Sal,Illipe,Kokum gurgi,olej z jader manga), MLÉČNÝ tuk, sušená SYROVÁTKA (MLÉKO), LAKTOZA(MLÉKO),emulgátory: slunečnicový lecitin a E476, aroma),leštící směs(tapiokový škrob,cukr,leštící látka:šelak,kokosový olej,regulátor kyselosti:kyselina citronová,konzervant:kyselina sorbová)). Obsah kakaové sušiny nejméně 25%.Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky.

LÍSKOVÁ jádra v karamelu 33,3% (LÍSKOVÁ jádra 33%, cukr, rostlinný tuk, SYROVÁTKA (MLÉKO), rýžová mouka, carobová mouka, emulgátor: slunečnicový lecitin, leštidlo: šelak, arabská guma).

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.