Cold Brew Amáres Coffee
  • Cold Brew Amáres Coffee

Cold Brew Amáres Coffee

12926

COLD BREW – ELIXÍR CHUTÍ A VŮNÍ

250 ml

79,00 Kč
Skladem

Záleží vám při výběru kávy na tom, jak výrazné je její aroma? Necháte se rádi hýčkat delikátní chutí filtrované kávy a netrváte na tom, že musí být nutně horká? Pak vám vřele doporučujeme ochutnat Cold Brew od Amáres Coffee. Jedná se o, za studena louhovaný, kávový koncentrát, který je pro vaše pohodlí stočený do stylových lahviček. Metoda přípravy cold brew spočívá v tom, že se nahrubo namletá zrna louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin.

Během této doby se do vody uvolní jemné aromatické sloučeniny, namísto kyselin a olejů, typických například pro espresso připravované za horka. Z tohoto důvodu je toto Cold Brew Coffee připraveno pouze z výběrových káv z řady First Crack Coffee. Výsledný extrakt, který je získán přecezením přes textilní filtr, je zředěn v poměru 2:3 filtrovanou vodou.

V uzavřené lahvičce Cold Brew Coffee vydrží v chladničce 10 až 14 dnů. Naším tipem je: při servírování přidejte pár kostek ledu. Lépe si tak užijete atributy typické pro tuto šetrnou metodu přípravy kávy a těmi jsou jemná chuť a jen velmi lehká acidita.

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.